Got 0 bytes response, method=default Response decode error Informacje o stronie

katedra

Informacje o stronie

Podstawowe informacje

Witamy na Stronie Internetowej Archidiecezji Katowickiej. Portal jest prowadzony przez Kurię Metropolitalną w Katowicach.  Zawiera podstawowe informacje o archidiecezji,  biskupach, kapłanach, osobach konsekrowanych, instytucjach, dekanatach, parafiach, duszpasterstwach w diecezji. Można tutaj znaleźć także zapowiedzi wydarzeń, kalendarium arcybiskupa, bieżące informacje z życia archidiecezji, komunikaty. Na stronie umieszczono również różnego rodzaju dokumenty, zarządzenia, regulaminy i statuty. Odwiedzający znajdą tu także galerie zdjęć, dokumentujących wydarzenia. Zapraszamy do korzystania i sugestii.

Większość tekstów i zdjęć to materiały własne, przygotowywane przez Biuro Prasowe Archidiecezji Katowickiej lub pochodzące z Archiwum Archidiecezjalnego. Pozostała część materiałów pochodzi z instytucji Archidiecezjalnych, takich jak Instytut Gość Media oraz ze stron parafialnych naszej archidiecezji.

Z wyrazami szacunku
Administrator strony

 

Uwagi i sugestie co do wyglądu i treści strony można przesyłać na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Arcybiskup

SylwetkaNauczanieKalendarium
kalendarium

POCZTA ELEKTRONICZNA

Nowa poczta

Historia Archidiecezji

historyczna

Galeria

galeria3

Proces Beatyfikacyjny

machaw08

Kalendarz wydarzeń

Instytucje

Duszpasterstwa

Ruchy i stowarzyszenia

Media