Got 0 bytes response, method=default Response decode error Doroczne rekolekcje kapłanów posługujących w kurii metropolitalnej oraz instytucjach diecezjalnych

katedra

Doroczne rekolekcje kapłanów posługujących w kurii metropolitalnej oraz instytucjach diecezjalnych

F1C08E06 900B 48B0 AF98 6CF56603E17AMetropolita katowicki abp Wiktor Skworc wraz z biskupami pomocniczymi archidiecezji katowickiej oraz pracownikami kurii metropolitalnej i instytucji diecezjalnych rozpoczynają w czwartek wieczorem rekolekcje.

Centrum Formacyjno-Rekolekcyjne „Arka” diecezji tarnowskiej mieszczące się w Gródku nad Dunajcem to miejsce, w którym od czwartku, 26 stycznia, do niedzieli, 28 stycznia odbędą się rekolekcje księży posługujących w kurii metropolitalnej w Katowicach oraz instytucjach diecezjalnych. Weźmie w nich udział także metropolita katowicki abp Wiktor Skworc wraz z biskupami pomocniczymi archidiecezji katowickiej.

Rekolekcje pt. „Blisko Boga i ludzkich trosk” poprowadzi ks. Stanisław Cyran z diecezji tarnowskiej.

Rekolekcje kapłanów posługujących w kurii metropolitalnej oraz instytucjach diecezjalnych odbywają się corocznie pod koniec stycznia. Księża wraz z biskupami udają się wówczas do jednego z domów rekolekcyjnych, aby tam przez kilka dni pogłębiać swoją duchowość.

Dotychczasowo rekolekcje miały miejsce zarówno na terenie archidiecezji katowickiej, jak i poza jej granicami.

Arcybiskup

SylwetkaNauczanieKalendarium
kalendarium

POCZTA ELEKTRONICZNA

Nowa poczta

Historia Archidiecezji

historyczna

Galeria

galeria3

Proces Beatyfikacyjny

machaw08

Kalendarz wydarzeń

Instytucje

Duszpasterstwa

Ruchy i stowarzyszenia

Media